Jak logować się do swojej strony, aby ją edytować

W czym możemy Ci pomóc?

Jak logować się do swojej strony, aby ją edytować

Jak logować się do swojej strony, aby ją edytować

 

Jeśli chcesz edytować swoją stronę www lub e-sklep, masz dwie możliwości.

 

  1. Pierwsza możliwość.

Jeśli wejdziesz na swoją Stronę i nie widzisz przycisków do edycji i zarządzania stroną, to znaczy że nie jesteś zalogowany. Pamiętaj, że te przyciski do edycji i zarządzania Stroną widzisz tylko Ty, inni użytkownicy Internetu ich nie widzą!

Aby zalogować się do Strony / e-Sklepu Kreatora STRONA24.PL, wystarczy zalogować się do Panelu Klienta eBiznes.pl i z menu po prawej stronie, w sekcji „Kreator STRONA24.PL -> Zarządzaj Stroną:„, wybrać link z adresem strony i napisem „Zarządzaj„.

 

 

Od razu zostaniesz przekierowany(a) do swojej Strony i będziesz mógł(a) ją edytować i zmieniać.

 

 

 

2. Druga możliwość.

 

Możesz także logować się do swojej strony za pomocą wpisania na końcu adresu url słowa „admin”, np. https://www.restauracja.strona24.pl/admin (oczywiście ten link jest linkiem przykładowym).

Po wpisaniu, na końcu adresu swojej strony, słowa „admin” zobaczysz stronę logowania, na której musisz podać swój adres e-mail (ten dodany do strony przy jej tworzeniu). Na podany e-mail zostanie wysłany specjalny kod do wpisania na stronie. Jeśli masz już wcześniej wygenerowany kod, także możesz go użyć.

 

 

 

Jest też zakładka więcej opcji, na której zobaczysz ponownie link aby zalogować się do Panelu Klienta eBiznes.pl . Po zalogowaniu się w Panelu Klienta, wybierz z menu po prawej stronie, z sekcji „Kreator STRONA24.PL -> Zarządzaj Stroną: link z adresem Twojej strony oraz napisem „Zarządzaj„.

 

 

 

 

Wypróbuj Kreator do budowania Stron WWW - za darmo i bez zobowiązań!

Masz pytania? Zadzwoń 733 803 801, Pogadaj na live chacie, Napisz do nas
Przewiń na górę