Jak dodać tłumacza Google na stronie przy pomocy kreatora Strona24

W czym możemy Ci pomóc?

Jak dodać tłumacza Google na stronie przy pomocy kreatora Strona24

Strony utworzone w serwisie Strona24 dają możliwość łatwego tłumaczenia treści na inne języki za pomocą zintegrowanego tłumacza Google. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz tworzyć osobnych treści w innych językach, które chcesz wyświetlać na swojej stronie www. Aby rozpocząć dodawanie języka do swojej strony, zaloguj się jako administrator, a następnie w lewym, dolnym rogu kliknij opcję Aplikacje.

Następnie w rozwiniętym okienku kliknij menu Tłumaczenia.

Dodaj interesujące Cię języki, wybierając je z rozwijalnej listy.

Powtarzaj tą czynność dla każdego języka, który chcesz dodać do swojej strony. Po dodaniu języków, rozwiń każdy z nich, a następnie określ jego widoczną nazwę, oraz nazwę skróconą. Jako źródło tłumaczenia wybierz Przetłumacz automatycznie.

Na koniec, aby przełącznik języków był widoczny w nagłówku Twojej strony, zaznacz opcję Pokaż wybór języka w nagłówku, a następnie kliknij przycisk Zapisz zmiany. 

Możesz również w prosty i wygodny sposób zmieniać kolejność języków na liście, przeciągając je w górę i w dół za pomocą uchwytów widocznych po lewej stronie. Aby ustawić domyślny język strony, przeciągnij go na samą górę listy. W prezentowanym przykładzie domyślny będzie język Polski.

Od teraz na każdej podstronie w nagłówku Twoi klienci będą mogli wybrać język z dostępnej listy.

Wypróbuj Kreator do budowania Stron WWW - za darmo i bez zobowiązań!

Masz pytania? Zadzwoń 733 803 801, Pogadaj na live chacie, Napisz do nas
Przewiń na górę